• "Co moje dziecko robi na YouTube?"

• 03.01.2023 16:14
        • Zachęcam rodziców do zapoznania się z ulotką zawierająca najważniejsze informacje o ulubionej platformie filmikowej dzieci i młodzieży  - jej realiach i zagrożeniach.
        • Kryzysownik

• 03.01.2023 16:10
        • „Kryzysownik’’ to przewodnik po dostępnych formach wsparcia w zakresie zdrowia psychicznego.
        • Nastolatek pod presją

• 14.12.2022 10:18
        • Momenty przełomowe w życiu – wybór szkoły średniej, matura, studia, zaręczyny, ślub, ciąża, nowa praca – łatwo stają się przedmiotem wręcz publicznej dyskusji. Łatwo przypomnieć sobie wydarzenie, stresujące i trudne – np. wybór kierunku dalszej nauki, które szeroko omawiała nasza rodzina, przyjaciele, znajomi, sąsiedzi, a  nawet mniej poinformowane osoby, jak ekspedient w osiedlowym sklepie. Gdy stoimy przed decyzją, wyborem – w zasadzie jakimkolwiek, który przyniesie długofalowe skutki, zawsze znajdą się doradcy, którzy przedstawią nam własne wizje, argumenty za i przeciw, tragiczne skutki pomyłek.