Rozkład jazdy autobusem
Trasa nr 1
Dowóz:
7.25 – Murator - osiedle koło strażnicy OSP
7.30 – szkoła w Baranowie ul. Orlika 2Odwóz:
15.10 – szkoła w Baranowie ul .Orlika 2
15.15 – osiedle Murator koło strażnicy OSPTrasa nr 2
Dowóz:
7.25 – Murator - osiedle koło strażnicy OSP
7.30 – szkoła w Baranowie ul. Orlika 2Odwóz:
13.35 – szkoła w Baranowie ul. Orlika 2
13.40 – Murator osiedle koło strażnicy