• Skąd się bierze nadpobudliwość?

• 07.05.2024 07:50
        • Czy twoje dziecko ma problemy z utrzymaniem uwagi nad wykonywaną pracą i robi bezmyślne błędy? Ma tendencję do nieodpowiedniego zachowania, np. wybiegania z ławki podczas lekcji, nieczekania na swoją kolej? Traci kontrolę nad emocjami? Bywa agresywne?
        • Zasady organizacji nauki w domu

• 06.05.2024 11:08
        • Pamiętaj! Nie odkładaj pracy na później. Dlaczego?

„Im więcej mamy czasu na wykonanie jakiejś pracy, tym więcej czasu ona nam zabiera”

• Jak motywować dziecko do nauki

• 29.04.2024 10:43
        • Psychologowie twierdzą, że motywacja w dużym stopniu nabywana jest wraz z rozwojem człowieka. Oznacza to, że możemy uczyć się odpowiednio motywować swoje nastawienie do jakiegoś działania, np. do nauki, a także możemy tego uczyć nasze dzieci.
        • Młode głowy dla rodziców

• 17.04.2024 22:02
        • Zachęcamy do zapoznania się z materiałami, które otrzymujemy w ramach współpracy z Fundacją MŁODE GŁOWY.
          Dlaczego rozmowy rodziców z dziećmi są tak ważne?  Czego dorośli mogą nauczyć się od swoich dzieci?