• Młode głowy dla rodziców

• 17.04.2024 22:02
      • Zachęcamy do zapoznania się z materiałami, które otrzymujemy w ramach współpracy z Fundacją MŁODE GŁOWY.
        Dlaczego rozmowy rodziców z dziećmi są tak ważne?  Czego dorośli mogą nauczyć się od swoich dzieci?
        z Fundacją MŁODE GŁOWY

MOC RODZICIELSTWA

Dlaczego rozmowy rodziców z dziećmi są tak ważne?

Czego dorośli mogą nauczyć się od swoich dzieci?

I co tak naprawdę oznacza doskonale znane nam wszystkim powiedzenie:

Ja w Twoim wieku”?

Ambasadorami projektu MŁODE GŁOWY i naszej najnowszej kampanii #RodziceUważni skierowanej do rodziców i opiekunów.

Z międzynarodowych badań wynika, że poziom wypalenia rodzicielskiego w Polsce jest najwyższy. Nikt nas nie uczy tego, jak być rodzicem. Czasem wydaje nam się, że robimy coś najlepiej na świecie, a jako dorośli również popełniamy błędy. Dlatego wierzę, że warto być rodzicem uważnym na potrzeby dziecka i częściej pytać niż wygłaszać rady.

Nasz projekt edukacyjny „MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym” Fundacji UNAWEZA kieruje swoje działania zarówno do młodych, jak i dorosłych .

Teraz z myślą o rodzicach i opiekunach opracowaliśmy bezpłatny program wspierający kompetencje rodzicielskie, który ma pomóc w budowaniu i wzmacnianiu relacji rodzinnych.

Cykl ogólnodostępnych filmów edukacyjnych stworzony został wspólnie z Parenteen.pl – nowe odcinki publikowane są co piątek na naszej stronie www.mlodeglowy.pl

Całość cyklu dopełniają poprowadzone przez specjalistów webinary na żywo. We współpracy z Fundacją UNAWEZA powstał również Newsweek Psychologia Wydanie Specjalne:

Dobre (Nie_idealne) rodzicielstwo.

Dostępny już od 17 kwietnia!

Działamy dla wszystkich MŁODYCH GŁÓW.

Bez wyjątku.

Martyna Wojciechowska